work_time Работаем Пн-Пт 800-1800, Сб 800-1700
adress_header (КИЇВ) с.Софіївская Борщагівка, вул. Промислова 11
RU UA
Інформація
Пошук

Порошкова покраска

Сьогодні порошкове фарбування є однією з провідних технологій покриттів металу. Цей метод фарбування розробили ще в 1950 р така технологія є економічною, а також екологічно безпечною. Вона дозволяє отримати виріб хорошої якості з декоративним покриттям. Головне достоїнства порошкового фарбування полягає в тому, що вона має високу стійкість до різних фізичних і механічних впливів. Всі пофарбовані вироби не завдають ніякої шкоди при контакті з харчовими продуктами.

 Якщо вам необхідна порошкове фарбування в Києві серії виробів з металу за низькою ціною, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. У роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали від провідних виробників Європи. 

порошковая покраска

Вартість порошкового фарбування від 120 грн \ м2

Мінімальне замовлення на порошкове фарбування 700 грн

Ціна порошкового фарбування залежить від габаритів і форми виробів а так само товщини маталла виробів.

Переваги порошкового фарбування

Прайс на порошкове фарбування

Багато з нас знають, що звичайній фарбі з магазину властиве маса недоліків, оскільки вона є досить токсичною і з різким запахом. Технології не стоять на місці. Це стосується і питання фарбування металу.

 порошковая покраска металла

Більшість виробників вже встигли оцінити по достоїнству Порошкові полімерні фарби. Вони не містять розчинників, шкідливих речовин, а також забезпечують захист металевої поверхні від негативного впливу зовнішнього середовища. Металеві вироби пофарбовані саме порошковим способом служать значно довше.

Інші переваги порошкового фарбування:

  •          підвищена стійкість до змін температури, стирання;
  •          висока ударопрочность;
  •          величезна різноманітність колірних рішень.

 

Як замовити порошкове фарбування в Києві

Наша компанія пропонує послуги порошкового фарбування в Києві. Ми можемо запропонувати вам величезний вибір кольорів по каталогу RAL. Наші виробничники виконують фарбування на обладнанні високого рівня технологічних можливостей.

 Рекомендуємо замовити порошкове фарбування у нас, тому що в роботі ми завжди робимо акцент на якості. У нас працюють досвідчені оператори фарбувального обладнання. У роботі ми застосовуємо Порошкові добре зарекомендували себе європейських виробників.

 Завдяки нашому сучасному обладнанню і професійним навичкам виробничників Ви отримаєте саме те, що хотіли. Наші кваліфіковані фахівці приступають до роботи оперативно, тому через кілька днів ви зможете отримати виконане замовлення. Ми знаємо всі технологічні тонкощі, тому Ви отримаєте виріб високої якості в стислі терміни.