work_time Работаем Пн-Пт 800-1800, Сб 800-1700
adress_header (КИЇВ) с.Софіївская Борщагівка, вул. Промислова 11
RU UA
Інформація
Пошук

Гнуття металу

При роботі з металом часто доводиться виконувати таку операцію, як гнуття металу. Ми пропонуємо нашим клієнтам цю послугу за низькою вартістю. Ціна на гнуття металу залежить від товщини і кількості заготовок. Наші професіонали можуть зайнятися виробництвом виробів стандартної конфігурації. Також ми проводимо лазерну резку і згинання металу у відповідність з кресленнями, які ви можете нам надати. У нашого підприємства ви можете зробити як великий, так і дрібний замовлення.

Згинання листового металу

гибка металла

Гнучка листового металу повинна виконуватися оператором на професійному оснащенні. Варто враховувати, що під час гнуття необхідно стежити за тим, щоб не з'являлися тріщини і інші деформації. Тому якщо ви хочете отримати деталь з точними параметрами, звертайтеся до наших професіоналів.

Прайс на згинання листового металу.

гибка листового металла

З нами вам забезпечено якісне виконання робіт і висока точність необхідного кута для гнуття.

Гнучка нержавійки і алюмінію

Сьогодні багатьом може знадобитися гнучка нержавійки, а також гнучка алюмінію.

Згинання алюмінієвого листа нелегке завдання, тому що цей матеріал є пластичним. При роботі варто враховувати деякі нюанси, щоб гнучка пройшла благополучно, гнута деталь не була почарапана або надмірно деформована. Для цього можна звернутися в перевірену компанію до професіоналів.

гибка металла Киев

Якість гнуття листового металу перш за все залежить від досвіду оператора листогиба і класу використовуваного обладнання. Черговість згинів листа металу має найважливішу роль при згинанні складних металевих виробів. Якщо вам необхідно якісно зігнути алюмінієвий лист-звертайтеся саме в нашу компанію. Ми допоможемо впоратися з важким завданням.

Гнучка нержавійки може здійснюватися багатьма способами. Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевненим, що ми у своїй діяльності застосовуємо тільки високоякісні матеріали і гибочное обладнання. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками матеріалу, нержавіючий лист для гнуття може бути як в плівці так і без. У наших фахівців величезний досвід роботи з гнучкою листового металу зокрема і нержавійки-телефонуйте ми прорахуємо ваше замовлення.

Як замовити згинання листового металу

Послуги гнуття листового металу в Києві ми надаємо давно, вам достатньо скинути креслення на електронну пошту або зателефонувати нашому менеджеру по телефону, зазначеному на сайті. Вартість буде залежати від передбачуваної складності вироби, товщини листового металу, а так само кількості згинаються деталей. Ми завжди готові надати більш детальну інформацію, а також з якою товщиною і довжиною листів ми працюємо.

Гарантуємо, що звертаючись до нас, ви отримаєте виконану роботу в стислі терміни. Наші професіонали роблять роботу швидко і якісно, тому що ми розуміємо, що час — це гроші для бізнесу. Ціни Вас приємно здивують.