work_time Работаем Пн-Пт 800-1800, Сб 800-1700
adress_header (КИЇВ) с.Софіївская Борщагівка, вул. Промислова 11
RU UA
Інформація
Пошук

Вироби з металу

Останнім часом металеві вироби стали більш затребуваними. Це обумовлено тим, що метал є міцним, довговічним і універсальним будматеріалом. Цей матеріал повністю екологічний, гнучкий і стійкий. Він здатний приймати різні фігури і діаметри. Саме тому вироби з металу зазвичай замовляють архітектори, будівельники, дизайнери, власники будинків.

Щоб продовжити термін служби заліза, виробники наносять спеціальне захисне покриття, а також вдаються до використання сучасного технічного обладнання. Завдяки застосуванню високоміцних фарб металеві вироби здатні витримати погані погодні умови. 


Наша компанія виробляє металеві вироби на замовлення. У нас ви зможете здійснювати замовлення кованих або зварних виробів з нержавіючої сталі, чорних і кольорових металів. Їх виготовленням будуть займатися наші професіонали, які вдаються до використання високотехнологічного обладнання. З нами Ви отримаєте цікавить Вас предмет максимально швидко і правильно, тому Ви точно укладетеся в терміни. 


Виготовлення виробів з металу

 Виготовлення металевих виробів відбувається наступним чином. Після надходження заявки, наші фахівці прораховують ціну виготовлення виробу. Якщо вартість влаштовує замовника, то ми укладаємо договір в якому вказується всі вимоги до виробу. Після цього ми приступаємо до роботи.

 

Вся вироблена продукція характеризується високою якістю і надійністю, тому що якість ми контролюємо на кожному етапі виробництва. Завдяки цьому багато замовників воліють співпрацювати саме з нами. Постійним клієнтам і оптовим закупникам ми завжди готові запропонувати вигідні умови і знижки. Звертаючись до нас, ви отримаєте гарантію якості.

 

Як замовити виготовлення виробів з металу

 Ми пропонуємо замовити вироби з металу в нашій компанії за доступною вартості. Всі вироби з металу виконуються нашими досвідченими фахівцями на сучасному обладнанні.

 Якщо у вас є ідея створити конкретний виріб з металу, але ви не знаєте де її можна реалізувати, то ви звернулися за адресою. Щоб ми розглянули ваше замовлення, надайте нам фото, креслення або зразок необхідної деталі. Вам достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаному на нашому сайті. Ми завжди готові обговорити різноманітні варіанти виготовлення того, що Ви так сильно хочете.