work_time Работаем Пн-Пт 800-1800, Сб 800-1700
adress_header (КИЇВ) с.Софіївская Борщагівка, вул. Промислова 11
RU UA
Інформація
Пошук

Лазерна різка металу

Лазерне різання металу

Лазерна різка металу на професійному обладнанні нашого підприємства - це якість і швидкість виконання Вашого замовлення.

Сьогодні важко уявити собі виготовлення виробів з листа не використовуючи лазерний розкрій металу. Лазерне різання це передова технологія, яку ми використовуємо для виконання Ваших замовлень, нестандартного і фігурного розкрою листового металу, листів нержавіючої сталі і алюмінію. Криволінійна лазерна різка проводиться в будь-якій формі без обмежень.

лазерна різка металу

Можливості нашого обладнання надає можливість різати найскладніші контури, будь-які дизайнерські ідеї з листового металу тепер не становлять великих труднощів. Розкрій лазером листового металу виконується з високою точністю, готові деталі відповідають розмірам в кресленнях.

Лазерний розкрій листового металу на нашому обладнанні дозволяє отримати ідеальну кромку без потреби в подальшій доведенні і обробці торців деталі.

Ціна послуги лазерного різання

Послуги лазерного різання металу в Києві

 

Вартість лазерної порізки 1 м. п. металу, грн, без ПДВ (з ПДВ + 20%)

Товщина металу, мм

0,5

0,8-1,0

1,5

2

3

4

5

6

8

10

Чорний метал8121518283542485565
Нержавіюча сталь, азот12152036455565
  
Оцинкований лист121520173040    
Алюміній11121513040    


Максимальний розмір листа для лазерного різання-1500 х 3000мм

Товщина:

  • Чорний метал-до 10мм
  • Нержавіюча сталь - до 6мм 
  • Алюміній - до 4мм

Для розрахунку вартості лазерного різання потрібно відправити креслення на нашу електронну скриньку - info@lasernet.com.ua

Вимоги до креслень:

  • Файл креслення в форматі:*.dxf, *.dwg
  • Масштаб 1:1
  • Завдання буде виконано точно так як в кресленні, перевіряйте уважно.

лазерна різка металу Київ

Лазерний розкрій листового металу

Ми виконуємо лазерний розкрій металу, алюмінію і нержавіючої сталі як з Вашого так і нашого матеріалу

послуги лазерної різки металу

Послуги лазерного різання

Наша виробнича компанія займається лазерним різанням металів. Ми виконуємо послуги лазерного різання лазером нержавійки? алюмінію, латуні, та іншого листового металу. Замовити лазерний розкрій металу, розкрій листів, обробку труб лазером можна через електронку на сайті або зателефонувавши нам.

Наше виробництво успішно веде свою діяльність пов'язану з комплексною металообробкою вже більш ніж десять років. На сьогоднішній день, ми представляємо собою один з найбільший металообробний центрів в Києві та області з сучасною виробничо-технічною базою.

Передовим напрямком нашої роботи є різання металевого листа тонкого і товстого, різної марки сталі (нержавіюча сталь, алюміній, латунь та інші).лазерне резання